De ontwerper gelooft in het creëren van een betekenisvolle samenleving, waar iedereen actief deel uitmaakt van het collectief. “Een belangrijk deel van dit vertrouwen wordt gecreëerd door de dagelijkse spontane interacties die plaatsvinden, die in onze huidige samenleving steeds minder frequent voorkomen. We hebben positieve, leuke interacties nodig om het gevoel van verbondenheid en vertrouwen in elkaar te versterken.”
Verbinding
En dat gevoel van sociale verbondenheid spreekt Jacques Goddijn, algemeen directeur van HR Groep, aan. “Na de kennismaking met Beatriz was ik onder de indruk van de visie, het design en de toepasbaarheid van de zitelementen. Een tastbaar product, welke sociale interactie tussen mens en omgeving tot stand brengt".
Vóór juli 2024 moeten nieuwe auto’s voorzien zijn van ISA (Intelligent Speed Assistance). ISA is een hulpmiddel dat ervoor zorgt dat de bestuurder niet (onbewust) de geldende maximumsnelheid overschrijdt. Den Bosch is de eerste gemeente die ISA-proof is, en dit dankzij onze verkeersbordendata.
Gisteren was het eindelijk zo ver; het eerste 30km bord in Amsterdam is geplaatst door onze plaatsingsdienst. Het project krijgt grote media aandacht, zo was onze plaatsingsdienst onder andere te woord op Hart van Nederland, en waren we te zien op NOS. Gemeente Amsterdam wil voorlopen op het gebied van verkeersveiligheid, en heeft daarom besloten om als eerste gemeente in Nederland op circa 500 wegen de 50km p/u borden te vervangen voor 30km p/u borden