Project Amsterdam: video

24-January-2024
Met trots blikken wij terug op het grote project 'Amsterdam van 50km naar 30km per uur". In de nacht van 7 op 8 december ging de nieuwe snelheid in, en was ons team hard aan het werk. Onze ploegen hebben meer dan 4.500 tijdelijke stickers verwijderd van verkeersborden verspreid door heel Amsterdam. Benieuwd hoe het eraan toe ging? Wij delen deze video graag met je. Om 18u werd het eerste bord onthuld door wethouder Melanie van der Horst, en daarna begon het echte werk. Alle teams gingen door middel van onze verkeersbordendatabase IPSm via een slim uitgedachte route op pad. Tot in de vroege ochtend werkte ons team samen met de sociale werkplaats Pantar samen om alle stickers te verwijderen.

CEO Jacques Goddijn: "Dit project heeft ons ertoe gebracht om écht als 1 team te opereren, mensen van de plaatsingsdienst leerden veel over de mogelijkheden van onze data, en vice versa. Echt een win-win!"

youtube linkedin