z

Vestigingen

Landelijke dekking, regionaal betrokken.
Traffic

HR Groep Rijswijk

Frijdastraat 17-19
2288 EX Rijswijk
+31 (0)70 399 85 11
rijswijk@hrgroep.nl
> Contactpersonen
Traffic

HR Groep Emmen

Vasco da Gamastraat 33
7825 VJ Emmen
+31 (0)591 668 880
emmen@hrgroep.nl

Traffic

HR Groep Hattem

3e Industrieweg 10
8051 CL Hattem
+31 (0)38 444 23 33
hattem@hrgroep.nl

Traffic

HR Groep Leek

Lindensteinlaan 25
9351 KA Leek
+31 (0)594 512 438
leek@hrgroep.nl
> Contactpersonen
Traffic

HR Groep Nieuw Vennep

Frankweg 55
2153 PD Nieuw-Vennep
+31 (0)252 620 796
nieuw-vennep@hrgroep.nl
> Contactpersonen
Traffic

HR Groep België

Burchtstraat 2 / 002
2470 Retie
+32 (0)14 37 39 55
info@hrgroep.be

Streetcare

VCP Streetcare

Industriepark 2a
7021 BL Zelhem
+31 (0)314 621 690
info@vcpstreetcare.nl

Wayfinding

HR Groep Zuid

Doornhoek 3780
5465 TA Veghel
+31 (0)413 310 310
zuid@hrgroep.nl
> Contactpersonen
Wayfinding

Eurorouting

Ceresweg 44
8938 BG Leeuwarden
+31 (0)58 284 80 80
info@eurorouting.nl
> Contactpersonen
Wayfinding

Revis Verkeerstechniek

Doornhoek 3780
5465 TA Veghel
+31 (0)413 379 633
info@revis-veghel.nl
> Contactpersonen
07-September-2018

Verkeersongelukken in de schoolomgeving

In de afgelopen drie jaar registreerde de politie meer dan tienduizend ongelukken tijdens schooltijden in een straal van 150 meter rondom scholen.



19-June-2018

Eerste bamboe plaatsnaambord in Rijswijk

Bijna iedereen kent de aluminium borden in het straatbeeld, maar borden van bamboe? Rijswijk is binnenkort de eerste gemeente in Nederland met een hele wijk vol hiervan.





18-June-2018

Nieuw wandelnetwerk in België

HR Groep België realiseert samen met Toerisme Vlaams-Brabant en zeven gemeenten het nieuw wandelnetwerk: ‘De Brabantse Kouters’. 





youtube twitter linkedin