Vestigingen

Landelijke dekking, regionaal betrokken.

HR Groep Rijswijk

Frijdastraat 17-19
2288 EX Rijswijk

+31 (0)70 399 85 11
rijswijk@hrgroep.nl
> Contactpersonen

HR Groep Emmen

Vasco da Gamastraat 33
7825 VJ Emmen
+31 (0)591 668 880
emmen@hrgroep.nl

HR Groep Hattem

3e Industrieweg 10
8051 CL Hattem
+31 (0)38 444 23 33
hattem@hrgroep.nl

HR Groep Leek

Lindensteinlaan 25
9351 KA Leek
+31 (0)594 512 438
leek@hrgroep.nl
> Contactpersonen

HR Groep Nieuw Vennep

Frankweg 55
2153 PD Nieuw-Vennep
+31 (0)252 620 796
nieuw-vennep@hrgroep.nl
> Contactpersonen

HR Groep Zuid

Doornhoek 3780
5465 TA Veghel
+31 (0)413 310 310
zuid@hrgroep.nl
> Contactpersonen

Abelleisure

Tramstraat 4
7241 CJ Lochem
+31 (0)573 280772
info@abelleisure.nl

Eurorouting

Ceresweg 44
8938 BG Leeuwarden
+31 (0)58 284 80 80
info@eurorouting.nl
> Contactpersonen

Revis Verkeerstechniek

Doornhoek 3780
5465 TA Veghel
+31 (0)413 379 633
info@revis-veghel.nl
> Contactpersonen

VCP Streetcare

Industriepark 2a
7021 BL Zelhem
+31 (0)314 621 690
info@vcpstreetcare.nl

HR Groep België

Burchtstraat 2 / 002
2470 Retie
+32 (0)14 37 39 55
info@hrgroep.be

19-June-2018

Eerste bamboe plaatsnaambord in Rijswijk

Bijna iedereen kent de aluminium borden in het straatbeeld, maar borden van bamboe? Rijswijk is binnenkort de eerste gemeente in Nederland met een hele wijk vol hiervan.





18-June-2018

Nieuwe wandelnetwerk in België

HR Groep België heeft samen met Toerisme Vlaams-Brabant  een nieuw wandelnetwerk, gerealiseerd samen met zeven gemeenten.


 





14-June-2018

Eerste CO2-neutrale verkeersbord van bamboe geplaatst in Coevorden

Bijna iedereen kent de aluminium verkeersborden in het straatbeeld, maar verkeersborden van bamboe? Coevorden heeft de primeur.





twitter linkedin