z

Vestigingen

Streetcare

HR Groep Rijswijk

Frijdastraat 17-19
2288 EX Rijswijk
+31 (0)70 399 85 11
streetcare@hrgroep.nl
Hieronder vind je een overzicht van onze contactpersonen, met wie je direct contact kunt opnemen indien gewenst:

Jeroen Bolland
Accountmanager
jeroen.bolland@hrgroep.nl
+31 (0)625042300

Hans Heijmans
Accountmanager & bamboe specialist
hans.heijmans@hrgroep.nl
+31 (0)651000137

Wietze Zwart
Accountmanager vrijetijdseconomie
wietze.zwart@hrgroep.nl
+31 (0)653169657

Ruud van Paasen
Hoofdverkoop aannemerij
ruud.vanpaasen@hrgroep.nl

+31 (0)643784440

Ellen Hoogeveen
Accountmanager & IPSm specialist
ellen.hoogeveen@hrgroep.nl
+31 (0)653615406



Heb je een vraag over Marketing & Communicatie? Stuur een mail naar communicatie@hrgroep.nl

Streetcare

HR Groep Nieuw-Vennep

Markweg 43
2153 PG Nieuw-Vennep
+31 (0)252 620 796
streetcare@hrgroep.nl
Hieronder vind je een overzicht van onze contactpersonen, met wie je direct contact kunt opnemen indien gewenst:

Gerco Tuinstra
Accountmanager Utrecht
gerco.tuinstra@hrgroep.nl
+31 (0)683225334


Heb je een vraag over Marketing & Communicatie? Stuur een mail naar communicatie@hrgroep.nl

Streetcare

HR Groep Leek

Lindensteinlaan 25
9351 KA Leek
+31 (0)594 512 438
streetcare@hrgroep.nl
Hieronder vind je een overzicht van onze contactpersonen, met wie je direct contact kunt opnemen indien gewenst:

Gerco Tuinstra
Accountmanager Overijssel, Gelderland, Flevoland, noordoostpolder
gerco.tuinstra@hrgroep.nl
+31 (0) 683225334

Chris van der Ploeg
Accountmanager Friesland, Groningen, Drenthe
chris.vanderploeg@hrgroep.nl
+31 (0) 622997807

Wietze Zwart
Accountmanager vrijetijdseconomie
wietze.zwart@hrgroep.nl
+31 (0) 653169657


Heb je een vraag over Marketing & Communicatie? Stuur een mail naar communicatie@hrgroep.nl

Streetcare

HR Groep Zelhem

Industriepark 2a
7021 BL Zelhem
+31 (0)314 621 690
streetcare@hrgroep.nl

03-August-2020

HR Groep maakt de transitie van staal naar digitaal!

De vier jaar geleden door HR Groep ingezette transitie van “staal naar digitaal” is nu deels beschikbaar als open data! Met trots verwijzen wij voor de Open Data naar de NDW website: https://docs.ndw.nu/api/trafficsigns/nl/index.html





22-July-2020

Anti-uilenrollen op de duurzaamste weg van Nederland

HR Groep draagt met bamboe borden bij aan de duurzaamste weg van Nederland



29-June-2020

De NEN3381:2020 is gepubliceerd!

De Norm “Eisen voor verkeers- en bewegwijzeringsborden”, oftewel de NEN 3381:2020 is gepubliceerd.



youtube twitter linkedin