Vestigingen

HR Groep Rijswijk

Frijdastraat 17-19
2288 EX Rijswijk
+31 (0)70 399 85 11
rijswijk@hrgroep.nl

HR Groep Emmen

Vasco da Gamastraat 33
7825 VJ Emmen
+31 (0)591 668 880
emmen@hrgroep.nl

HR Groep Hattem

3e Industrieweg 10
8051 CL Hattem
+31 (0)38 444 23 33
hattem@hrgroep.nl

HR Groep Leek

Lindensteinlaan 25
9351 KA Leek
+31 (0)594 512 438
leek@hrgroep.nl

HR Groep Nieuw Vennep

Frankweg 55
2153 PD Nieuw-Vennep
+31 (0)252 620 796
nieuw-vennep@hrgroep.nl

HR Groep Zuid

Doornhoek 3780
5465 TA Veghel
+31 (0)413 310 310
zuid@hrgroep.nl

Abelleisure

Tramstraat 4
7241 CJ Lochem
+31 (0)573 280772
info@abelleisure.nl

Eurorouting

Ceresweg 44
8938 BG Leeuwarden
+31 (0)58 284 80 80
info@eurorouting.nl

Revis Verkeerstechniek

Doornhoek 3780
5465 TA Veghel
+31 (0)413 379 633
info@revis-veghel.nl

VCP Streetcare

Industriepark 2a
7021 BL Zelhem
+31 (0)314 621 690
info@vcpstreetcare.nl

HR Groep België

Burchtstraat 2 / 002
2470 Retie
+32 (0)14 37 39 55
info@hrgroep.be
13-December-2017

Innovatieve meting in Noord-Holland

Deze meting, d.m.v. sensoren, is een nieuw innovatief product van Abelleisure. Noord-Holland krijgt nu realtime de beschikking over gebruikers data van de recreatieve routenetwerken.



01-November-2017

Zo worden verkeersborden slim

Alle statische verkeers- en bewegwijzeringsborden zijn geïnventariseerd en zijn nu digitaal beschikbaar voor gemeenten, provincies, waterschappen en Rijkswaterstaat.



01-May-2017

VVN beveelt routeborden aan.

Samen met VVN zet HR groep zich in voor de verkeersveiligheid. Een onderdeel hiervan is verkeers educatie en het bijbehorende verkeersexamen op basisscholen.