z

Vestigingen

Landelijke dekking, regionaal betrokken.
Streetcare

HR Groep Rijswijk

Frijdastraat 17-19
2288 EX Rijswijk
+31 (0)70 399 85 11
rijswijk@hrgroep.nl
> Contactpersonen

Traffic

HR Groep Emmen

Vasco da Gamastraat 33
7825 VJ Emmen
+31 (0)591 668 880
emmen@hrgroep.nl


Traffic

HR Groep Hattem

3e Industrieweg 10
8051 CL Hattem
+31 (0)38 444 23 33
hattem@hrgroep.nl
> Contactpersonen

Streetcare

HR Groep Leek

Lindensteinlaan 25
9351 KA Leek
+31 (0)594 512 438
leek@hrgroep.nl
> Contactpersonen

Streetcare

HR Groep Nieuw-Vennep

Frankweg 55
2153 PD Nieuw-Vennep
+31 (0)252 620 796
nieuw-vennep@hrgroep.nl
> Contactpersonen

Streetcare

HR Groep Zelhem

Industriepark 2a
7021 BL Zelhem
+31 (0)314 621 690
info@vcpstreetcare.nl


Wayfinding

HR Groep Zuid

Doornhoek 3780
5465 TA Veghel
+31 (0)413 310 310
zuid@hrgroep.nl
> Contactpersonen

Wayfinding

HR Groep Belgiƫ

Burchtstraat 2 / 002
2470 Retie
+32 (0)14 37 39 55
info@hrgroep.be
> Contactpersonen

Wayfinding

Revis Verkeerstechniek

Doornhoek 3780
5465 TA Veghel
+31 (0)413 379 633
info@revis-veghel.nl
> Contactpersonen

31-January-2019

Ilse Visser nieuwe directeur HR Groep

Ilse Visser vormt sinds 1 januari 2019 samen met algemeen directeur Jacques Goddijn de directie van HR Groep. Ilse Visser is aangesteld in de functie van commercieel-operationeel directeur.





29-January-2019

Nieuwe organisatiestructuur HR Groep

Per 1 januari 2019 zijn de 9 vestigingen van HR Groep ondergebracht in 3 divisies, te weten: Traffic, Streetcare, Wayfinding.





14-January-2019

Gemeente Amsterdam start proef met bamboe verkeersborden

In de stad Amsterdam staan sinds kort 650 verkeersborden van bamboe.



youtube twitter linkedin