Rijswijk

Hieronder vind je een overzicht van onze contactpersonen, met wie je direct contact kunt opnemen indien gewenst:

Charles Goddijn
Accountmanager
charles.goddijn@hrgroep.nl
+31 (0)655172140

Jeroen Bolland
Accountmanager
jeroen.bolland@hrgroep.nl
+31 (0)625042300

Hans Heijmans
Accountmanager & bamboe specialist
hans.heijmans@hrgroep.nl
+31 (0)651000137

Wietze Zwart
Accountmanager vrijetijdseconomie
wietze.zwart@hrgroep.nl
+31 (0)653169657

Ruud van Paasen
Hoofdverkoop aannemerij
ruud.vanpaasen@hrgroep.nl

+31 (0)643784440

Ellen Hoogeveen
Accountmanager & IPSm specialist
ellen.hoogeveen@hrgroep.nl
+31 (0)653615406



Heb je een vraag over Marketing & Communicatie? Stuur een mail naar communicatie@hrgroep.nl 

Voor overige vragen, bel ons vestigingsnummer.

20-June-2019

HR Groep Nieuw-Vennep definitief verhuisd

Vanaf heden vindt u HR Groep Nieuw-Vennep aan de Markweg 43 in Nieuw-Vennep. Dit is de definitieve, nieuwe locatie van de vestiging in Nieuw-Vennep.



05-June-2019

Zo draag jij bij aan een duurzame openbare ruimte

Toepassingen in de openbare ruimte kunnen bijdragen aan een duurzame leefomgeving. Denk aan het duurzaam beheer van objecten en het gebruik van duurzame materialen. Lees de 3 tips van HR Groep! 






04-June-2019

Nieuwe verwijsborden parkeergarages Amsterdam

De borden die verwijzen naar parkeergarages in Amsterdam zijn vernieuwd, zodat zij beter en sneller vindbaar zijn.



youtube twitter linkedin