Rijswijk

Hieronder vind je een overzicht van onze contactpersonen, met wie je direct contact kunt opnemen indien gewenst:

Charles Goddijn
Accountmanager
charles.goddijn@hrgroep.nl
+31 (0)655172140

Jeroen Bolland
Accountmanager
jeroen.bolland@hrgroep.nl
+31 (0)625042300

Hans Heijmans
Accountmanager & bamboe specialist
hans.heijmans@hrgroep.nl
+31 (0)651000137

Wietze Zwart
Accountmanager vrijetijdseconomie
wietze.zwart@hrgroep.nl
+31 (0)653169657

Ruud van Paasen
Hoofdverkoop aannemerij
ruud.vanpaasen@hrgroep.nl

+31 (0)643784440

Ellen Hoogeveen
Accountmanager & IPSm specialist
ellen.hoogeveen@hrgroep.nl
+31 (0)653615406



Heb je een vraag over Marketing & Communicatie? Stuur een mail naar communicatie@hrgroep.nl 

Voor overige vragen, bel ons vestigingsnummer.

31-January-2019

Ilse Visser nieuwe directeur HR Groep

Ilse Visser vormt sinds 1 januari 2019 samen met algemeen directeur Jacques Goddijn de directie van HR Groep. Ilse Visser is aangesteld in de functie van commercieel-operationeel directeur.





29-January-2019

Nieuwe organisatiestructuur HR Groep

Per 1 januari 2019 zijn de 9 vestigingen van HR Groep ondergebracht in 3 divisies, te weten: Traffic, Streetcare, Wayfinding.





14-January-2019

Gemeente Amsterdam start proef met bamboe verkeersborden

In de stad Amsterdam staan sinds kort 650 verkeersborden van bamboe.



youtube twitter linkedin