Rijswijk

Hieronder vind je een overzicht van onze contactpersonen, met wie je direct contact kunt opnemen indien gewenst:

Charles Goddijn
Accountmanager
charles.goddijn@hrgroep.nl
+31 (0)655172140

Jeroen Bolland
Accountmanager
jeroen.bolland@hrgroep.nl
+31 (0)625042300

Hans Heijmans
Accountmanager & bamboe specialist
hans.heijmans@hrgroep.nl
+31 (0)651000137

Wietze Zwart
Accountmanager vrijetijdseconomie
wietze.zwart@hrgroep.nl
+31 (0)653169657

Ruud van Paasen
Hoofdverkoop aannemerij
ruud.vanpaasen@hrgroep.nl

+31 (0)643784440

Ellen Hoogeveen
Accountmanager & IPSm specialist
ellen.hoogeveen@hrgroep.nl
+31 (0)653615406



Heb je een vraag over Marketing & Communicatie? Stuur een mail naar communicatie@hrgroep.nl 

Voor overige vragen, bel ons vestigingsnummer.

29-November-2019

Nederlandse fabrikanten van stalen masten slaan handen ineen

Tijdens de Vakbeurs Mobiliteit in Houten is de oprichting van SMIN (Stalen Masten In Nederland) bekend.





15-November-2019

Snelheidsborden vervangen door stikstofakkoord

De 120 en 130 km per uur borden langs de weg moeten vervangen worden als een van de maatregelen die moeten bijdragen om de stikstofcrisis op te lossen. Hoe kan vervolgens het vervangen van deze borden zo duurzaam mogelijk worden gedaan?



18-September-2019

Brexit: U-routeborden

Er is nog veel onduidelijkheid over de Brexit. Toch treft ook Nederland al de nodige voorbereidingen op het vertrek van het Verenigd Koninkrijk uit de Europese Unie.



youtube twitter linkedin