Rijswijk

Hieronder vind je een overzicht van onze contactpersonen, met wie je direct contact kunt opnemen indien gewenst:

Charles Goddijn
Accountmanager
charles.goddijn@hrgroep.nl
+31 (0)655172140

Jeroen Bolland
Accountmanager
jeroen.bolland@hrgroep.nl
+31 (0)625042300

Hans Heijmans
Accountmanager & bamboe specialist
hans.heijmans@hrgroep.nl
+31 (0)651000137

Wietze Zwart
Accountmanager vrijetijdseconomie
wietze.zwart@hrgroep.nl
+31 (0)653169657

Ruud van Paasen
Hoofdverkoop aannemerij
ruud.vanpaasen@hrgroep.nl

+31 (0)643784440

Ellen Hoogeveen
Accountmanager & IPSm specialist
ellen.hoogeveen@hrgroep.nl
+31 (0)653615406



Heb je een vraag over Marketing & Communicatie? Stuur een mail naar communicatie@hrgroep.nl 

Voor overige vragen, bel ons vestigingsnummer.

15-April-2019

Waar wilt u meer over weten?

HR Groep wil haar kennis over (actuele) thema's binnen het vakgebied openbare ruimte en verkeer graag delen. Wij zijn daarom benieuwd over welke onderwerpen professionals meer willen weten. Bent u werkzaam in ons vakgebied? Vult u dan onze online vragenlijst in. Deze bestaat uit slechts 5 vragen. De antwoorden helpen ons om in de toekomst nog gerichter onze volgers te informeren over recente ontwikkelingen, innovaties en actuele thema's in ons werkveld. 

Klik hier voor de enquête.




12-April-2019

Anti-uilenrol voorkomt aanrijdingen

Langs de provinciale en rijkswegen gaan veel roofvogels op de hectometerborden zitten. Deze borden staan dicht op de weg.



03-April-2019

VNVF deelt kennis tijdens DeuSAT 2019

Vorige week mocht HR Groep namens de Vereniging Nederlandse Verkeersborden Fabrikanten (VNVF) haar kennis delen over innovaties op het gebied van duurzaamheid en digitalisering tijdens de Deutscher Strassenausstattertag 2019 in Keulen.




youtube twitter linkedin