Rijswijk

Directie
Algemeen directeur
J. (Jacques) Goddijn jr. jacques.goddijn@hrgroep.nl

Directeur Financien en Organisatie
H. (Harm) Wondaal harm.wondaal@hrgroep.nl

Managementondersteuning
A. (Arti) Hannoe arti.hannoe@hrgroep.nl

Marketing & Communicatie
M. (Miarka) Webb communicatie@hrgroep.nl 

Werkvoorbereiding & Inkoop
M. (Mary) van Rijthoven mary.vanrijthoven@hrgroep.nl

A. (Arti) Hannoe arti.hannoe@hrgroep.nl

VERKOOP

Verkoop aannemerij
R. (Ruud) van Paasen ruud.vanpaasen@hrgroep.nl

K. (Korrina) Keus korrina.keus@hrgroep.nl

Verkoop buitendienst
H. (Hans) Heijmans hans.heijmans@hrgroep.nl

C. (Charles) Goddijn charles.goddijn@hrgroep.nl

J. (Jeroen) Bolland jeroen.bolland@hrgroep.nl

Verkoop Zuid-Holland
R. (Ruben) Sarto ruben.sarto@hrgroep.nl

Verkoop Zeeland & Noord Brabant
F. (Faouzi) Matlouti faouzi.matlouti@hrgroep.nl

Verkoop Limburg & Noord-Brabant
F. (Frans) van Dorp frans.vandorp@hrgroep.nl

Projectleider
H. (Hat) Lunshof hat.lunshof@hrgroep.nl

Verkoopadministratie
M. (Marjan) Otterspoor marjan.otterspoor@hrgroep.nl

Financiële administratie
M. (Monique) Paape monique.paape@hrgroep.nl

Personeel & Ogranisatie
M. (Marieke) Jacobs marieke.jacobs@hrgroep.nl

03-December-2018

Duurzame ‘koninklijke’ straatnaamborden in Hofkwartier

Maandag 3 december werden in het Hofkwartier in Den Haag de eerste duurzame straatnaamborden geplaatst. De straatnaamborden zijn gemaakt van bamboe.



22-November-2018

HR Groep ISO 9001:2015 gecertificeerd

HR Groep is vanaf heden ISO 9001:2015 gecertificeerd. 



26-October-2018

Van trottoirpaal naar ontmoetingsplaats

Hoe kan een simpele trottoirpaal veranderen in een ontmoetingsplaats in de openbare ruimte? 



youtube twitter linkedin