Leek

Werkvoorbereiding & inkoop
D. (Dirk) Nijboer dirk.nijboer@hrgroep.nl

Werkvoorbereiding & productieplanning 
R. (Robert) van Putten robert.vanputten@hrgroep.nl

Werkvoorbereiding & inkoop
A. (Arnout) Riezebos arnout.riezebos@hrgroep.nl

G.(Guus) ten Hove guus.tenhove@hrgroep.nl

Verkoop
Verkoop buitendienst Overijssel, Gelderland, Flevoland, noordoostpolder
G. (Gerco) Tuinstra gerco.tuinstra@hrgroep.nl

Verkoop buitendienst Friesland, Groningen en Drenthe
K. (Klaas) de Vegt klaas.devegt@hrgroep.nl

Hoofd inkoop
T. (Ton) Massen ton.massen@hrgroep.nl

Adviseur vrijetijdseconomie
W. (Wietze) Zwart wietze.zwart@hrgroep.nl

Vestigingsmanager
K. (Kees) Prins kees.prins@hrgroep.nl

Verkoop binnendienst
J. (Jos) Koenes jos.koenes@hrgroep.nl

R. (Rennie) Postmus rennie.postmus@hrgroep.nl

P. (Peter) Nolmans peter.nolmans@hrgroep.nl

R. (Chris) van der Ploeg chris.vanderploeg@hrgroep.nl

Financiële administratie
M. (Marian) Bergsma marian.bergsma@hrgroep.nl
03-December-2018

Duurzame ‘koninklijke’ straatnaamborden in Hofkwartier

Maandag 3 december werden in het Hofkwartier in Den Haag de eerste duurzame straatnaamborden geplaatst. De straatnaamborden zijn gemaakt van bamboe.



22-November-2018

HR Groep ISO 9001:2015 gecertificeerd

HR Groep is vanaf heden ISO 9001:2015 gecertificeerd. 



26-October-2018

Van trottoirpaal naar ontmoetingsplaats

Hoe kan een simpele trottoirpaal veranderen in een ontmoetingsplaats in de openbare ruimte? 



youtube twitter linkedin